Black Desert Mobile’da Erişime Açılan Sage Sınıfıyla Vakit ve Yeri Denetiminiz Altına Alın

Black Desert Mobile

Sage Sınıfı ile Vakit ve Yeri Denetiminiz Altına Alın! Pearl Abyss bugün, heyecan verici yeni Sage sınıfının Black Desert Mobile’da kullanıma sunulduğunu duyurdu. Bu hafta Maceracılar, 25 oyuncunun beşerli kümeler halinde mükafatlar kazanmak için yarıştığı yeni oyun içeriği Atumach Skirmish’i dört gözle bekleyebilirler.

Black Desert Mobile

Kadim Sage Black Desert Mobile’da

Son Kadim Sage, şok edici ve yıkıcı bir güç açığa çıkaran vakit ve yerin ustası, bir büyücü sınıfıdır. Küp formundaki Kyve’ı ana silahı olarak kullanıp, yerde yarıklar açarak Ator’un Gücünü çağırır ve bir dizi güçlü taarruz büyüsü açığa çıkarır.

Sage’in eşsiz yetenekleri, Maceracıların farklı marifet komboları denemelerini ve farklı savaş durumlarında üstünlük sağlamanın eşsiz yollarını keşfetmelerini sağlayacak. Alt silahı Tılsım, Sage’in hür bir akış formu oluşturabilmesini ve geçitler aracılığı ile inanılmaz bir süratle hareket edebilmesini de sağlıyor.

Sage’in en önemli maharetleri şunlardır:

  • Yarık Teması: Kyve’ı bir düşmanın yakınına yerleştirerek öteki bir boyuta bir geçit açar, akabinde geçidi kapatır ve Kyve’ı geri çekerek düşmana hasar verir.
  • Ator’un Yargısı: Ator’un gücünü gökten çağırır, sonra da düşmanların üzerine yıkarak gönderir.
  • Solucan Deliği: Kısa bir uzaklıkta inançlı bir biçimde seyahat etmek için Sage bedenini Kyve’ın zamansal alanına sokar.
  • Mekansal Kırılma: Etrafındaki alanı yok ederek düşmanlara büyük bir hasar verir.
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile

Ödüllerle Dolu Eğlenceli Etkinlikler

Sage’in gelişini kutlamak için 29 Kasım’a kadar kârlı bir düzey atlama aktifliği gerçekleştirilecek. Sage’lerini level 70’e yükseltebilen Maceracılar, 1000 Siyah İnci, Evre 7 Pet ve Efsanevi Kostüm Seti Sandığı üzere kıymetli ödüllere sahip olabilecekler.

Son olarak, rekabetçi usullü iş birliği oyunları sevenler, artık 25 Maceracının 5’er kişilik 5 gruba yerleştiği bir savaş alanı olan Atumach Skirmish aktifliğinin tadını çıkarabilecekler. Maç sona erip King Griffon yenildiğinde gruplar birbirleriyle karşı karşıya gelecek. Skirmish çatışması sona erdiğinde iştirakçiler Atumach’ın Mühürleri kazanabilir ve kazandıkları bu mühürleri çeşitli mükafatlar için takas edebilirler.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sage Sınıfı ile Vakit ve Yeri Denetiminiz Altına Alın!

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Black Desert Mobile’da Erişime Açılan Sage Sınıfıyla Vakit ve Yeri Denetiminiz Altına Alın