En İyi Erkek Giyim Markaları

En iyi erkek giyim markaları hangileri? Bu sorunun cevabı kişiden kişiye göre değişir. Kendi stilinize uygun olarak üretim yapan marka, sizin için en iyisidir. Dolayısı ile marka araştırması yaparken, farklı kategorilere ayırmak daha sağlıklı bir tarama yapmak için en doğrusudur.

Erkek giyim denilince akla gelen ilk şeylerden biri takım elbisedir. Dünya’da ve Türkiye’de kaliteli ve değerli takım elbise üreten markalar var. Bunlardan bir tanesinden alınacak takım ile şık görünmek mümkün. Alan bu kadar geniş olunca fiyat aralıkları da bir hayli değişken. Önemli olan bütçe içinde, kendinize en yakışan kıyafetleri bulmak.

Söz konusu takım elbise olunca erkeklerin tercih edebileceği pek çok marka var. Hazır olarak üretilen kıyafetler alınabileceği gibi bu markalarda özel olarak dikim yaptırmak da mümkün. Takım elbise için en doğru seçenek özel dikim olduğu için, bütçeyi biraz arttırarak kendinize özel bir takım diktirmek daha mantıklıdır. Özellikle sürekli takım giymek durumundaysanız dolabınızda en az 1 tane özel dikim olması, giyim kuşamda sizi oldukça rahatlatır.

Erkek Giyim

Listemizde Türkiye’de ve Dünya’da adını duyuran, kaliteli takım elbise üreten markaları bulabilirsiniz. İnternet sitelerine giderek hem modelleri hem de diğer aksesuar ürünlerini inceleyerek stilinize uygun kombin yapabilirsiniz.

  1. Vakko

Listeye biraz yüksekten giriş yapsak da kalitesi ile en iyi erkek giyim markaları denilince akla gelen ilk yerlerden biri Vakko. Türkiye’de olduğu gibi dünyada da erkeklerin giyim kuşamına yön veren moda markalarından biri olan Vakko’da, farklı kesim ve modelde pek çok takım elbise bulmak mümkün. Fiyat olarak pahalı olsa da kalitesi ile verilen paraya değeceği rahatlıkla söylenebilir. Bu nedenle bütçe konusunda esnekseniz Vakko’dan takım almayı tercih edebilirsiniz.

  • Beymen

Beymen, hazır erkek giyim konusunda Türkiye’de en başarılı markalardan biri. Osman Boyner’in 1971 yılında kurduğu Beymen, özellikle son dönemde piyasaya etki eden isimlerden biri haline geldi. Markanın ürettiği farklı takım elbiseler internet sitesinden rahatlıkla bulunabilir. Herkese hitap edecek sade, iddialı, renkli kısaca farklı stil ve tarzlar hitap edecek takım elbiseler Beymen’de var. Fiyat olarak ise oldukça geniş. Pahalı takımlar ile birlikte kaliteli bir takım için uygun sayılan fiyatlarla satış yapılmakta.

  • Hatemoğlu

Hatemoğlu da hazır giyim sektörünün devlerinden biri. Takım elbise almak için tercih edilebilecek, kaliteli kumaşlara sahip markalar arasında. Fiyat seçenekleri olarak müşterilerine geniş bir aralık sunması, bu kadar fazla satış yapmasının temel nedenlerinden biri. Buna ek olarak gerçekten kaliteli ve uzun yıllar deforme olmadan giyilebilecek kıyafetler üretmesi de ekstrası.

  • Sarar

Farklı ve yenilikçi biriyseniz takım elbise almak için tercih edebileceğiniz yerlerden biri Sarar. En iyi erkek giyim markaları arasında yer alması ile birlikte aynı zamanda fiyat olarak da uçuk değil. Kaliteli bir takım elbise almak istiyorsanız yönelebileceğiniz mağazalardan biri. Sarar, aynı zamanda kişiye özel takım elbise de dikiyor. İsterseniz bütçeyi arttırarak, Sarar gibi bir markadan özel dikim takım sahibi olabilirsiniz.

  • Pierre Cardin

Türkiye’nin en popüler markalarından biri Pierre Cardin. Fransız markası olmasına rağmen çok uzun zamandır istikrarlı şekilde Türkiye’de üretim ve satış yapması, popüler olmasında rol oynasa da asıl başarısı kalitesi. Takım elbise konusunda başarılı olmasının yanında fiyatları da herkesin ulaşabileceği düzeyde. Uygun fiyata şık görünmek için gidilebilecek kaliteli mağazalar arasında. Ayrıca Pierre Cardin klasik takımların yanında farklı tasarımda takım elbise üretimi de yapıyor. 

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

En İyi Erkek Giyim Markaları