En İyi Erkek Takım Elbise Markaları ! Top 8!

En İyi Erkek Takım Elbise Markaları
En İyi Erkek Takım Elbise Markaları

Bir erkeğe şıklık, ciddiyet, bir duruş, çekicilik katan bir kıyafet var ise o kıyafet modeli kesinlikle grup elbiselerdir. Gerçekten ekip elbiseler hangi yaş gurubundan olursa olsun kim giyerse giysin bireye direkt bir duruş, statü, ciddiyet ve çekicilik katmaktadır ki aslında özel yahut kıymetli günlerde kadro elbiselerin tercih edilmesinin temel sebebi de budur.

Ancak grup elbiseler her ne kadar giyildiğinde bir erkeği 1-0 öne çıkaran kıyafet modeli olsalar dahi onları tercih ederken yahut satın alırken dikkat etmemiz gereken kimi noktalar vardır. Bu noktalardan en değerlisi de tercih edeceğimiz grup elbisenin markasıdır. Gerçekten düzgün bir marka kalitenin, sağlamlığın ve şıklığın birer göstergesidir. Birtakım markalara ilişkin eserler vardır ki görünümünden kalite kokar. Lakin birtakım markalara ilişkin eserler vardır ki görünümünüzü bozduğu üzere hiçbir formda sağlam, güçlü olmaz.

İşte bu noktada en güzel erkek kadro elbise markaları nelerdir? En âlâ erkek kadro elbise markası hangisi? üzere soruların karşılıklarını bilmek epey değerlidir. Bu makalemde sizlere bu soruların yanıtlarını ayrıntılı bir halde vermeye çalışacağım. O vakit lafı daha fazla uzatmadan yazımıza başlayalım.

En İyi Erkek Takım Elbise Markaları 

1 –  Damat – Tween

Damat – Tween

1986 yılında kurulan bu marka isminden da anlaşılacağı üzere komple takım elbise ve smokin satışlarında iddaa’ lı epeyce çok bilinen bir markadır. Çoklukla evlenecek olan erkeklerin uğradığı bu markanın kısımları çok düzgün kumaşları ise kalitelidir. Eserlerinde slim fit kalıbı bulunur. Hafif göbekliyseniz bile slim fit giyme memnunluğunu yaşarsınız.

Ayrıca bu markaya ilişkin eserlerde çoklukla dönem sonu indirimi üzere birçok indirimde bulunmaktadır. Bu yüzden de indirim günlerini bekleyip bu markanın eserlerini çok daha uyguna alabilirsiniz.

2 – Altın Yıldız Classic 

Altın Yıldız Classic

En güzel erkek kadro elbise markaları listesinde sizlere birinci olarak tanıtmak istediğim marka, Altın yıldız markasıdır. Bu markayı birinci olarak tanıtmak istememin sebebi bu markayı ilişkin ekip elbiselerin hem kaliteli hem de fiyat olarak başka markalara nazaran biraz daha ucuz olması yönündedir. Şayet hem kalite hem de fiyat performans eseri arıyorsanız o vakit kesinlikle sizlere kadro elbise konusunda Altın Yıldız markasını öneririz.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki Altın Yıldız markası 1952 yılında kurulmuştur. Bu da bu markanın hem tarz konusunda hem de üretim konusunda çok fazla deneyim sahibi olduğunu gösterecek bu da bu markanın tercih edilmesi için bir öbür sebeptir.

3 – Cacharel

En uygun erkek grup elbise markaları nelerdir? başlıklı makalemde sizlere tanıtmak istediğim bir öteki marka “Cacharel” markasıdır. Bu marka spesifik olarak ekip elbise üretimi yapmamaktadır. Yani tek üretimleri grup elbiseler değildir. Bereden ayakkabıya daha birçok farklı esere sahiplik yapmaktadır. Lakin bu marka spesik olarak her ne kadar grup elbiseler üzerine ağırlaşmasa da ekip elbise konusunda birçok markanın ocağına incir ağacı dikmiştir. Hakikaten gerek kumaş kalitesi konusunda gerek çağdaş kısmı birçok markanın önüne geçmesi için kafidir. Ayrıyeten bu markaya ilişkin birçok farklı model bulunmaktadır.

Bu da bu markaya ilişkin istediğiniz model kombini oluşturabileceğiniz manasına gelmektedir. Bu marka ile sonlu seçeneğe sahip değilsiniz.

4 – VAKKO 

Vakko markası fiyat konusunda öbür markalara nazaran sahiden üst seğment bir markadır. Hakikaten orta yahut düşük gelire sahip bir bireyseniz bu markanın ekip elbise modellerini almakta zorlanabilirsiniz. Lakin şu bir gerçek ki bu markanın kadro elbise modelleri her ne kadar değerli olsa da fiyatı ile paralel bir biçimde popülerliği ve sıfatı da o kadar fazladır O denli ki markalardan anlayan bir kişi için üzerinizde Vakko marka bir grup elbise olması sonucunda direkt varlıklı sıfatına sahip olabilirsiniz.

Bunlarla birlikte bu markaya ilişkin grup elbiseler yün, keten ve tencel üzere birçok farklı kumaş seçeneği ile dört mevsime de hitap etmektedir.

Aynı vakitte Vakko kadro elbise koleksiyonunda toplantıdan düğüne, partilerden iş görüşmelerine kadar her aktifliğe yakışan dizaynlar sunmaktadır. Bu durumlarda Vakko markası sizlere daha fazla tercih seçeneği sunmaktadır.

5 – Ramsey

En düzgün erkek grup elbise markaları listesi içerisine dahil etmek istediğim bir başka marka Ramsey markasıdır. Dizaynları çok ihtimamlı ince işçilikli olan bu markanın öteki markalar üzere birçok farklı alanda erkek giysi için üretimi vardır. Ramsey markasının birçok farklı alanda üretimi olmasına karşın “Ramsey’den ne alınır?” sorusuna vereceğim birinci karşılık “takım elbise” olacaktır. Hakikaten gerek kadro elbiselerin dizaynları gerekse grup elbiselerin dokuma kumaş olmaları nedeniyle hakikaten Türkiye’de birçok markaya nazaran rakipsizdir.

Ramsey markasının birçok grup elbise modeli, dokuma kumaş özelliğine sahiptir. Bu sebepten de grup elbiseleri stabildir, esnemeleri örme kumaşa kıyasla yok denecek kadar azdır. Ütü tutma özellikleri yüksektir. Kadro elbiselerin dokuma kumaş olmaları sebebiyle iplikler ortasındaki aralık azdır ve bu yüzden de sağlamdırlar.

Bu saydığım özelliklerden dolayı Ramsey markası, “En uygun kadro elbise markaları hangileri?” Sorusuna karşılık verdiğimiz makalede yerini almaktadır.

6 – Zara

Çoklukla aksesuar markalarından ismini duyduğumuz Zara Dünyanın en büyük 3 hazır giysi şirketinden bir adedidir. Basic tişörtten ayakkabıya kadar daha birçok farklı giysi eserlerine konut sahipliği yapan Zara grup elbise modellerine de sahiplik yapmaktadır.

Ancak Zara markasına sahip kadro elbiseler öbür markaların kadro elbise modellerinden biraz daha farklıdır. Çünkü Zara markasına ilişkin grup elbise modelleri daha çok klasik giysiden çok Casual giysiye uygun, yani yarı resmi kombinler oluşturmaya uygun ekip elbise modelleridir. İşte bu doğrultuda şayet kadro elbise kombini oluştururken çok resmi olmak istemiyorsanız o vakit sizlere kesinlikle Zara markasına ilişkin kadro elbise modellerini tercih etmenizi tavsiye ederim.

7 – Pierre Cardin

Pierre Cardin markasını birçoğunuzun duyduğunu düşünüyorum. Hakikaten bu markanın hem çok esaslı bir geçmişi vardır ve hem de resmen moda dünyasının imparatorluklarından bir tanesi olmuştur. Köken olarak bir Fransız giysi markasıdır. Bu markaya ilişkin ekip elbiseler çoklukla sade ve resmidir. Casual, gündelik görünümden hayli uzaktır. Birebir vakitte grupları üçlü kombinasyondan oluşmaz. Ekip elbise modellerinde yalnızca ceket ve pantolon vardır. Yelek yoktur.

Bu markaya ilişkin bilhassa ekoseli kadro elbise çeşidi çok fazladır. Ekip elbiselerin kalıbı ise ekseriyetle slim fit’tir. Hem ekoseli hem de slim fit grup elbise modeli arayanlar Pierre Cardin markasına ilişkin ekip elbise modellerini incelemelerini tavsiye ederim.

8 – Wessi 

Wessi markası kadro elbiseleri ile renk, model, kalıp bakımından arayacağınız her tip grup elbise modelini bulabileceğiniz yerli bir markadır. İster kruvaze ekip elbise modeli olsun ister bordo renk kadro elbise modeli olsun her biçimde grup elbise modeli Wessi markasında vardır. Grup elbise modellerinin birden fazla ekseriyetle yeleklidir ve tıpkı vakitte ekip elbise modelleri resmidir. Yani yarı resmi kombin oluşturabileceğiniz casual stilde değildir. Bu yüzden de resmi bir ekip elbise kombini oluşturmak istiyorsanız bu markanın eserlerini tercih edebilirsiniz.

Bunlarla birlikte bu markanın kendine mahsus bir tarzı vardır. Ekip elbise modellerinde en ince detay olan mendil dahi bulunur. Birçok farklı ekip elbise modelini inceleyip sonrasında grup elbise almak istiyorsanız o vakit sizlere Wessi markasını öneririm.

En Düzgün Kadro Elbise Markaları için Sık Sorulan Sorular


Hangi Renk Kadro Elbise Almalıyım?


Bu soruya yanıt olarak sizlere şunu söyleyebilirim ki siyah renk sürekli resmi ve ciddidir. Birebir vakitte klasiktir. Lakin olumsuz tarafı gireceğiniz bir resmi ortamda birçok kişinin siyah grup elbise tercih edecek olmasıdır. Yani siyah ekip elbise sizi pek fazla tarz sahibi göstermez. Bunlarla birlikte siyah kadro çok taraflı bir ekip elbise modelidir. Birçok renkle uygun çalışır.

Gri kadro elbiseye gelecek olursak, gri grup elbise de resmidir. Lakin siyah ekip elbiseye nazaran biraz daha free casual bir kadro elbise modelidir. Şık mıdır? epey şıktır. Birebir vakitte gireceğiniz bir ortamda sizin bir tarzınız olduğuna da işaret eder. Bilhassa gri ekip elbise ve kahverengi klasik ayakkabı hayli şık bir formda ahenk sağlamaktadır.

Mavi grup elbiseye gelecek olursak mavi grubum en kıymetli özelliği mutlaka gireceğiniz ortamdasizi farklı olmasıdır. Yani gireceğiniz rastgele bir ortamda, tertipte muhtemelen 10 bireyden 8’i siyah grup elbise giymiş olacakken yalnızca 2 kişi değişik renkte grup elbise giyer. Bu değişik renkte olan grup elbiselerden bir tanesi de mavi kadro elbisedir. Bu yüzden de bir tertipte mavi grup giymek aslında bir yüreğin belirtisidir. Hakikaten mavi grup elbise giyen kişi dikkatleri üzerine toplama hamasetini gösterebilmektedir. Birebir vakitte mavi ekip elbise de çok taraflı bir ekip elbisedir.

Bu doğrultuda mavinin çok istikametli olmasından dolayı, sizi yiğit, özgüvenli gösterecek olmasından dolayı kesinlikle gardırobunuzda bir tane bulunması tavsiye ederim.

Takım Elbise Markaları Hangileridir?


Takım elbise markaları üstte sıraladığım haldedir. Olağan bunlarla birlikte daha birçok kadro elbise markası bulunmaktadır. Lakin benim görüşüme nazaran en düzgün erkek kadro elbise markaları bu haldedir. Liste halinde karışık olarak tekrardan sıralıyorum;

Altın Yıldız Classic
Damat – Tween
Vakko
Cacharel
Zara
Ramsey
Wessi
Pierre Cardin
“En İyi Erkek Takım Elbise Markaları – Top 8” başlıklı makalemin sonuna geldik. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Aklınıza takılan yerleri yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • En İyi Erkek Giyim Markaları – Aslanadam.com
    6 ay önce

    […] konusu takım elbise olunca erkeklerin tercih edebileceği pek çok marka var. Hazır olarak üretilen kıyafetler […]

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

En İyi Erkek Takım Elbise Markaları ! Top 8!