Erkek Cüzdan Modelleri

erkek-cüzdan-modelleri

Erkek cüzdan modelleri fazla olduğundan hangisinin seçileceği zor belirlenir. Deri cüzdanlar, kartlıklar, çanta tipinde cüzdanlar ve onlarca farklı tasarım… Hangisi seçilecek, hangi marka daha iyi cevap bulmak zor.

Bazı erkekler için cüzdan olmazsa olmazdır. Kimileri tasarıma ve modeline dikkat ederken kimileri kullanışlı olmasını önemser. Kullanışlı olan cüzdanları tercih edenler daha çok uygun fiyatlı ürünlere yönelir. Satışı yapılan birçok cüzdan modeli arasından önemli olan pahalı olanı almak değil, amacına uygun olan bir tanesini almaktır.

Cüzdan alırken dikkat edilecek konulardan biri de ne kadar dayanıklı olduğudur. Sürekli kullanılan bir ürün olduğu için kalitesiz cüzdanlar birkaç ay sonra kullanılmayacak hale gelir. Aynı durum kemer modelleri için de geçerlidir.

Erkek giyim kuşamın önemli aksesuarlarından biri cüzdanlar, şık görüntüsü ile birlikte kullanışlı da olmalıdır. Yazımızda erkek cüzdan modelleri içinden belirlediğimiz, zamansız tasarıma sahip olan ürünleri bulabilirsiniz.

Vakko

Zamansız tasarım iddiasının en güçlü olduğu markalardan biri Vakko. Cüzdan koleksiyonu ile erkeklerin dikkatini çeken tasarımlara sahip. Markaya ait spor, klasik veya casual gibi kendinize uygun tarzda olan bir tanesini aldığınızda kaliteli bir cüzdana sahip olursunuz.

Vakko markası sadece cüzdanda değil giyim kuşamda da kaliteli ürünleri satışa süren şirketlerden biri. Cüzdan ile alınabilecek diğer bir aksesuar olan kemer, yine Vakko’dan alınabilir. İnternet sitesi üzerinden cüzdan – kemer ikisi bir arada olan modelleri satın aldığınızda hem daha indirimli hem de uyumlu modellere sahip olabilirsiniz.

Marka Vakko olduğundan fiyatlar da haliyle biraz yüksek. “Ben bir kere cüzdan alır 5 sene kullanırım” diyenler dayanıklı ve kaliteli olması nedeni ile Vakko alabilir. Fiyatları yüksek olsa da hem tasarım hem de kullanışlılık açısından verilen paraya değeceğini söylemek yanlış olmaz.

Beymen

erkek-cüzdan-modelleri
erkek-cüzdan-modelleri

Beymen de kaliteli ve estetik erkek cüzdan modelleri bulunabilecek yerlerden biridir. Markanın ürettiği ürünleri internet üzerinden kredi kart veya banka kartı ile satın almak mümkün.

Tamamen deri cüzdan satışı yapan Beymen, fiyat bakımından geniş bir aralığa sahip. İstenen cüzdan özelliklerine ve modellerine göre bütçeye uygun bir cüzdan rahatlıkla bulunabilir. Beymen kendi sitesi üzerinden yaptığı satışlarda kredi kartına taksit imkanı da veriyor. Bunun dışında indirimli bir şekilde cüzdan satın almak için dönem dönem düzenlenen kampanyaları da takip edebilirsiniz.

Tommy Hilfiger

Listemizin son sırasında Tommy Hilfiger var. Yine kaliteli ve şık erkek cüzdan modelleri üreten marka, aynı zamanda uzun zaman dayanabilecek ürünlere sahip. Fiyat aralığı ise diğer iki markaya göre daha dar. Biraz fazla para verip Tommy Hilfiger cüzdan rahatlıkla alınabilir. Genel olarak cüzdan fiyatları 350₺ – 700₺ arasında değişiyor.

Cüzdan dışında erkeklerin bir kısmı kartlık kullanmayı tercih eder. Daha ince ve kolay taşınabilir olması nedeni ile kartlık kullananlar da yine aynı markaların modellerine bakabilir. Bunlar haricinde internette daha az bilindik markaların da erkek cüzdan modelleri var. Fiyat olarak daha uygun seviyede olan cüzdanlar bu sitelerden ve markalardan da bulunabilir.

Erkek Cüzdan Modelleri ve Saat

Cüzdan ile birlikte alınabilecek aksesuarlardan biri de saatler. Cüzdan – kemer ikilisi daha asık kullanılsa da bazı markalar saat – cüzdan kombinasyonunu da kullanmaktadır. Erkek giyim kuşamında saatin yeri oldukça önemli. Hem günlük hayatta hem iş hayatında hem de özel günlerde kıyafeti tamamlayan aksesuarlardan biri. Neredeyse her erkeğin en az bir tane sahip olduğu saatler tarz ve stil yansıtmada da önemli bir role sahip.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Erkek Cüzdan Modelleri