Erkeklerin Dolabında Olmazsa Olmaz Kıyafet Türleri

Erkeklerin de modayı takip edip buna göre kıyafet seçer. Kişisel bakımlarına eskisine göre çok daha fazla özen gösterdiği bir gerçektir. Giyim kuşam konusunda erkeklerin de en az kadınlar kadar başvurabileceği çok sayıda uygulama, moda dergisi ve internet sitesi vardır. İyi bir stil sahibi olmak için bu tür mecralar takip edilebileceği gibi kişisel zevklere göre alışılmışın dışında da tarz oluşturulabilir.

Önemli açılışlar, davetler, akşam yemekleri, özel günler gibi görünüme ekstra özen gösterilen yerlerde bu tür uygulamalar ve yayınlar takip edilip buna göre seçimler yapılabilir. Özel yerler dışında kalan günlük hayatta da belli bir tarzı yansıtmak önemlidir. Bunun için de her erkeğin dolabında olması gereken bazı parçalar vardır.

Kot Pantolon

Listemizde bulacağınız kıyafetler günlük hayatınızda kurtarıcı olacak, çok fazla zaman harcamadan şık ve stil sahibi görünmenizi sağlayacak kıyafetlerdir. Bunlardan birinci ise bilindiği gibi kon pantolonlardır.

Kot pantolon her yerde giyilebilecek, günün her saati kullanılabilen kıyafetlerdir. Erkeklerin dolabında olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Üretilen kot pantolonlar farklı kesimlere hitap eden, değişik tasarımlara sahip kıyafetler olabileceği gibi sade ve basit olan modelleri de vardır. Listemizde yer verdiğimiz kot pantolonlar sade ve düz olan modellerdir.

Düz ve sade kot pantolonlar her tür ceket ve t-shirt ile giyilebilir. Hazırlanmak için zamanınız olmadığında kurtarıcı olarak bu pantolonları giyebilirsiniz. En azından bir siyah, bir koyu mavi bir de açık renk jean bulundurmanız hem yazın hem de kışın dakikalar içinde şık görünmeniz için yeterli olacaktır.

Düz Beyaz T-Shirt

Düz beyaz t-shirt yine kurtarıcı olacak önemli kıyafetlerden biridir. Sade ve neredeyse her şey ile uyumlu olması günlük hayatta rahatlıkla giyebilmesi nedeniyle erkeklerin dolabında bulunması gereken kıyafetler içinde ilk sıralardadır.

Düz beyaz t-shirt giydikten sonra üzerine ister açık renk ister koyu renk bir ceket alabilirsiniz. Deri veya blazer ceket de tercih edebilirsiniz. Sıcak havalarda altına açık renk bir jean giyerek tek olarak da kullanabilirsiniz.

Düz Siyah T-Shirt

Beyaz t-shirt gibi siyah sade t-shirt de kısa sürede şık görünmek için tercih edilebilecek parçalardan biridir. Siyah renk de aynı beyaz renk gibi çoğu kıyafet ile uyumludur. Kendi tarzınıza göre altına siyah renk bir jean ve üzerine yine siyah tonlarda ceket alarak günlük hayatınızda da şık görünebilirsiniz.

Deri Ceket Kıyafet

15-20 sene önce hemen herkesin tercih ettiği deri ceketler, bir dönem gözden düşmüştü. Ancak son zamanlarda yeniden moda haline geldi. Erkekler ve kadınların stil yaratmada tercih ettiği önemli kıyafetlerden biri oldu.

Deri ceket alırken öncelikle içine ne giyeceğinizi göz önüne alarak seçim yapın. Renk seçiminden önce model seçimi çok daha önemlidir. Örneğin günlük hayatınızda t-shirt ve sweeatshirt giyiyorsanız daha sportif, modern deri ceketler tercih etmelisiniz. Kapüşonlu modelleri beğeniyorsanız yine sweat ve t-shirt ile giymek için alabilirsiniz.

Gömlek ile birlikte giymek için daha sade modellere yönelebilirsiniz. Özellikle retro modasını takip edenler için üretilen ceketler oldukça modadır. Retro ceket ile birlikte giyilen gömlekler ile kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Sade Gömlek

Listemizde yer vereceğimiz son kıyafet ise sade gömlekler. Desensiz ve düz kalıp gömlekler günlük hayatın vazgeçilmez kıyafetleri içindedir. Altına şık bir kot pantolon ile günün her saatine uygun olacaktır. Mevsime göre üzerine deri ceket ya da klasik mont ile kombin de yapabilirsiniz. En azından bir beyaz, bir siyah gömlek; Ek olarak yine koyu tonlarda bir gömleğinizin olması giyinme konusunda çok büyük avantajlar sağlayacaktır.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Erkeklerin Dolabında Olmazsa Olmaz Kıyafet Türleri