Kullanım Şartları

www.aslanadam.com alan adı ve web sitesi içeriği telif hakları kapsamında korunur. Site içerisindeki hiç bir görsel, video, metin, paragraf izinsiz veya alıntı yapılmaksızın kopyalanamaz, kullanılamaz ve çoğaltılamaz. Web sitemizden alınan tüm içerikler için tüm telif hakları kabul edilmiş sayılır.

Kullanım Şartları 

 Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre asla değiştirilemez. Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacak ise site adresimiz kaynak olarak gösterilmek zorundadır. Yazı içerikleri internette kullanılacak ise aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorundasınız.
Bu yazı www.aslanadam.com dan alınmıştır.
Kaynak :  www.aslanadam.com

Bu şartlara uygun davranmamanız halinde hukuki yollara başvurma hakkımızı saklı tutar, avukatlarımız en kısa sürede süreci başlatmış olur.

  • Web sitesinde bulunmuş olan bilgilerin, dokümanların ve diğer materyallerin kullanılmasından doğabilecek hiç bir sorumluluktan site sahibi ve ekibi sorumlu tutulamaz.
  • Web sitesi içerisinde bulunuyor olan ilgili materyaller, kişiler ya da kurumlar tarafından uygun görülmez ise bize bildirilmesi halinde yasal sürede kaldırılacaktır.
  • Sitedeki bağlantılar(linkler) sizi başka sitelere yönlendiriyor olabilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenilmez. Aslan adam, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
  • Aslan adam web sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz sebebiyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüs tarzı öğeden Aslan adam sorumlu tutulamaz.